O nas

Optyk Paprota 

Od ponad 30 lat dbamy o wzrok naszych klientów i doskonalimy swoje usługi aby dostarczać najlepsze możliwe rozwiązania w zakresie Optyki Okularowej.

 

Optyk Paprota to rodzinna firma budowana od lat . Optyką zajmujemy się już od 3 pokoleń , pierwsze kroki w tej branży stawialiśmy już w 1974r. Marka Optyk Paprota utworzona przez nas w roku 1994 wprowadziła do Poznania nowe marki o niekonwencjonalnym charakterze oraz wzornictwie bazując na sprawdzonej klasyce oraz awangardowe dla bardziej odważnych.

Przez ponad trzydzieści lat działalności w branży optycznej zdobyliśmy zaufanie klientów i wyrobiliśmy sobie renomę, świadcząc usługi zawsze na najwyższym poziomie. 
Każdy klient jest u nas traktowany indywidualnie i poświęcamy mu dokładnie tyle czasu, ile od nas oczekuje. Na bieżąco obserwujemy wszelkie nowinki ze świata branży optycznej i okulistycznej i na tej podstawie wzbogacamy asortyment o najatrakcyjniejsze modele, zgodne z najnowszymi trendami.

Wykształcona kadra optyków i optometrystów, precyzyjny sprzęt pomiarowy oraz własna pracownia pozwalają zapewnić najwyższą jakość wykonywanych okularów. Wiemy jak ważny jest dla Państwa komfort użytkowania okularów , dlatego zakres naszych usług obejmuje również: pełen ich  serwis, spawanie/lutowanie opraw , wykonywanie korekcyjnych okularów przeciwsłonecznych, przeszlify soczewek do nowej oprawy i wiele innych.

Umów się na wizytę

577 494 343
Przejdź
do kontaktu